Ballık İlköğretim Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yanal Çok Memnun Oldu

Yanal Çok Memnun Oldu Empty Yanal Çok Memnun Oldu

Mesaj  CanSIMSEK Cuma Ağus. 08, 2008 8:45 am

Trabzonspor teknik patronu Ersun Yanal, “Ortaya koyduğumuz futbol bizi pozitif yönde etkiledi” dedi..
Trabzonspor'da Werder Bremen galibiyetinin ardından yüzler gülüyor. Bordo-mavili takımın teknik patronu, “Ortaya koyduğumuz futbol bizi pozitif yönde etkiledi” diye konuştu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Werder Bremen karşısında alınan galibiyetten ve oynan futboldan memnun kaldı. Oyuncularına övgüler yağdıran tecrübeli çalıştırıcı, her geçen gün daha iyiye gideceklerini söyledi.

Almanya 1. Ligi'nin güçlü takımlarından Werder Bremen karşısında alınan galibiyetin camiayı pozitif yönde etkilediğini belirten Yanal, “Oyuncularımızın ve camiamızın bu morale ihtiyacı vardı. Bu anlamda gösterdikleri mücadele nedeniyle futbolcularıma teşekkür ediyorum” dedi.

'Oyunumuz umut verdi'
Hazırlık maçlarında skora bakarak yorum yapılmaması gerektiğini söyleyen bordo-mavili takımın teknik patronu, “Alınan galibiyet iki takımın da gücünü yansıtmıyor. Ancak oyuncularımızın ortaya koyduğu futbol bizi fazlasıyla sevindirdi. Müsabakanın ilk devresinde rakibimize fazla pozisyon vermedik. İkinci yarıda ise rakibin üzerimize gelerek oynadığı oyun karşısında Song, Egemen ve bunlara katılan kanat savunmacılarımızla zaman zaman Serkan'la, Selçuk'un bireysel savunma kapasiteleri fazla açık vermemizi engelledi” ifadelerini kullandı.

Yönetim kuruluna bu sezon yaptıkları başarılı çalışma için teşekkür eden Yanal, “Yönetim kurulumuz bu sonuçları hak ediyor. Galibiyetler geldikçe eminiz yönetimimiz daha şevkle çalışacak ve zirveye oynayacak bir takımın karşısına çıkacak muhtemel engellerle daha iyi savaşacaktır” diye konuştu.
CanSIMSEK
CanSIMSEK
Moderatör
Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Lakap : KRaLTüRK

http://forumezu.com/index.php

- Similar topics