Ballık İlköğretim Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İbrahim Toraman Özür Diledi

İbrahim Toraman Özür Diledi Empty İbrahim Toraman Özür Diledi

Mesaj  CanSIMSEK Çarş. Ağus. 06, 2008 9:51 pm

Kavga ettikleri için İbrahim Üzülmez ile birlikte kadro dışı kalan İbrahim Toraman, özür diledi.
Beşiktaş'ın Avusturya'daki ilk etap kampında kavga etmeleri nedeniyle takımın birinci kaptanı İbrahim Üzülmez ile birlikte kadro dışı kalan İbrahim Toraman, yaşananlardan dolayı özür diledi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyerek medya mensuplarının karşısına çıkan İbrahim Toraman, yaklaşık 1 ay önce meydana gelen olayla kamuoyunu meşgul ettikleri için çok üzgün olduğunu belirtirken, "Özür diliyorum. Bazen insanın elinde olmayan nedenlerden ötürü bazı şeyler olabiliyor. Kavga olayı bir hatadır ve olmuştur" dedi.

Kimseyi suçlamadığını ve kendisini de savunmadığını aktaran Toraman, şunları söyledi:

"Çok ağır günler geçirdiğimi söyleyebilirim. Böyle bir camiada, böyle bir olayla anılmaktan ötürü üzgünüm. Taraftarımızdan ve Beşiktaş camiasından özür diliyorum."

Yaşananların ardından kararı artık yetkililerin vereceğini dile getiren İbrahim Toraman, "Bundan sonrası artık büyüklerimize kalıyor. Affedilip edilmeyeceğimiz konusunda bana bir şey söylenmedi. Affedilmeyi istiyorum, çünkü bu takımda formamı giymek ve futbol yaşantımı burada sürdürmek istiyorum. Beşiktaş'tan ayrılmayı kesinlike düşünmüyorum ve burada futbolu bırakmayı istiyorum" diye konuştu.

Başka bir kulübe transferinin en son çare olduğunu aktaran İbrahim Toraman, menajerinin kendisiyle ilgilenen kulüpler olduğunu söylediğini aktarırken, "Kesinlikle benim düşüncem ilk planda burada kalmak, formamı yeniden giymek ve başarılı olabilmek" diye konuştu.

İbrahim Toraman, kavga ettiği takım arkadaşı İbrahim Üzülmez ile artık bir sorunları olmadığını ifade etti.
CanSIMSEK
CanSIMSEK
Moderatör
Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Lakap : KRaLTüRK

http://forumezu.com/index.php

İbrahim Toraman Özür Diledi Empty Geri: İbrahim Toraman Özür Diledi

Mesaj  Misafir Paz Ağus. 10, 2008 7:20 pm

bilgi ve paylaşım için teşekkürler

Misafir
Misafir