Ballık İlköğretim Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Ya Beşiktaş Ya Avrupa"

"Ya Beşiktaş Ya Avrupa" Empty "Ya Beşiktaş Ya Avrupa"

Mesaj  CanSIMSEK Cuma Ağus. 08, 2008 8:42 am

Kartal'ın genç yıldızı Batuhan Karadeniz: "Yönetimle yeni sözleşme için görüşeceğim. Avrupa'dan teklifler var, anlaşamazsak gidebilirim"
Avusturya kampında sergilediği performansla alkış alan Batuhan Karadeniz, transferi hakkında FANATİK'e açıklamalarda bulundu. Fiziği ve yetenekleriyle teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın 17 yaşında şans tanıdığı Batuhan, “Sözleşmem seneye bitiyor. Yöneticilerimizle bir görüşmede bulunacağız. Umarım olumlu sonuçlanır. Ben kulübümü seviyorum ve burada kalmak istiyorum. Ancak hayalimde Avrupa'da oynamak var” diye konuştu.

'7-8 öneri geldi'

Porto başta olmak üzere birçok kulübün resmi teklifte bulunduğunu belirten Batuhan, “7-8 takım beni istiyor. Büyüklerimizle görüşeceğiz ve konu hakkında değerlendirme yapacağız. Anlaşacağımızı düşünüyorum, yeteneklerimin farkındayım. Ancak ortak noktada buluşamazsak, aldığım teklifleri değerlendirebilirim” ifadesini kullandı. Maccabi Haifa karşılaşmasında başarılı bir oyun sergileyen Batuhan, attığı golle dikkat çekmişti.

(Fanatik)
CanSIMSEK
CanSIMSEK
Moderatör
Moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 129
Lakap : KRaLTüRK

http://forumezu.com/index.php

"Ya Beşiktaş Ya Avrupa" Empty Geri: "Ya Beşiktaş Ya Avrupa"

Mesaj  Misafir Paz Ağus. 10, 2008 7:17 pm

bilgi ve paylaşım için teşekkürler

Misafir